FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Czy serwis ŚwiadomaDieta.pl może przygotować indywidualny plan żywieniowy?

Uprzejmie informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), zwane  RODO, serwis ŚwiadomaDieta.pl zrezygnował w maju 2018 roku z przygotowywania indywidualnych planów żywieniowych dla swoich klientów.

Ustawa o ochronie danych osobowych w art. 27 ust. 1,  dane o stanie zdrowia zalicza do tych szczególnie wrażliwych. Ze względu na bezpieczeństwo Państwa danych oraz na wysokie konsekwencje związane z odpowiedzialnością za ich przechowywanie i przetwarzanie, zdecydowaliśmy się zrezygnować z tej indywidualnej usługi.

Niemniej zachęcamy do znalezienia dla siebie innych optymalnych rozwiązań i zadbania o swoją dietę i własne zdrowie.

Jaka jest misja serwisu?

Serwis ŚwiadomaDieta.pl chciałby popularyzować wśród swoich czytelników konieczność zmiany lub poprawy diety na bardziej świadomą.

Bez względu na Państwa motywację ( lepsza sylwetka, poprawa zdrowia, walka ze zmianami klimatycznymi, głęboka ekologia, współczucie dla innych istot, etc. etc. ) warto poświęcić trochę czasu na dostarczenie sobie i bliskim jak najlepszego pokarmu, który wpłynie na poprawę życia.  Własnego i innych.

Oprócz własnych treści, planujemy też umieszczać fragmenty wypowiedzi innych, wraz z odnośnikami do całych wpisów.

Zastrzegamy możliwość prezentowania tylko wybranych treści, które w naszej opinii nie kłócą się z naszym postrzeganiem świadomej diety.