FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Co to jest indywidualny plan żywieniowy?

Indywidualny plan żywieniowy jest usługą szytą na miarę, uwzględniającą preferencje i potrzeby każdej osoby, która się do nas zgłosi.
Duże różnice pomiędzy nawykami poszczególnych osób, stanem zdrowia i zakładanymi celami, wymagają indywidualnego podejścia do każdego zgłoszenia. Tylko  dieta dopasowana precyzyjnie do Ciebie pozwala osiągać spodziewane rezultaty, minimalizując efekty uboczne.

Jak długo czeka się na przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego?

Staramy się przygotować indywidualny plan żywieniowy najszybciej jak to możliwe. Obowiązuje jednak zasada kolejkowania. Oznacza to, że im wcześniej zostanie do nas przysłane zgłoszenie, tym szybciej zostanie przygotowany indywidualny plan żywieniowy, dopasowany do zgłoszenia.

W pierwszej kolejności po otrzymaniu zgłoszenia, nasza dietetyczka prześle podstawowe informacje o zawartości pakietu, wycenę oraz planowany termin przygotowania planu właściwego. Przygotowywanie planu rozpoczyna się po zaakceptowaniu naszej propozycji i zaksięgowaniu należności na naszym koncie.
Niekiedy może też pojawić się potrzeba uzupełnienia otrzymanego zgłoszenia, co może nieznacznie wydłużyć okres przygotowania planu. W takiej sytuacji staramy się przesłać każdorazowo e-mail z informacją o planowanym dostarczeniu Państwu gotowej propozycji.